Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu do 12 500kč

Čau, plánuji koupě nové sestavy do 12 500kč. Měla by sloužit převážně na hry, multimédia, běžnou práci a případné streamování. Zatím co jsem se díval tak mi nejvýhodněji vychází toto : default.asp
..Ale i tak by mě zajímalo jestli by se podle vás dalo popřípadě něco změnit. (Ten ventilátor a case jsem zatím moc neřešil, spíš by mě zajímal názor na výkon HW.

Aha, díky za připomenutí. Jinak je to : CPU: Intel Pentium G3258 BOX (3.2GHz, LGA1150, VGA)
GPU: MSI VGA ATI R9 270 GAMING 2G
RAM: Kingston 4GB DDR3-1600MHz HyperX Fury Blue
Deska: MSI H81M-P33
Mechanika: Samsung SH-224DB
Disk: Westen Digital Caviar Green 1TB
Zdroj: SEASONIC 500W SS-500ET T3, OEM
Ventilátor: Arctic-Cooling Fan F9 PWM
Case: EVOLVEO R05,ATX