Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozhodnutí mezi Amd či Intel procesorem

Dobrý den podruhé,nevím či koupit procesor i5 nebo AMD.
K procesoru i5: Nová základní deska,chladič.
K procesoru AMD:Nevím či koupit o něco lepší zakladni desku , mám Gigabyte 970a-d3sp.A lepší chladič mám CoolerMaster Hyper TX3 EVO.
Byl bych velice rád kdyby jste mi poslali procesor i5 (né nejlevnější ale i ne nejhorší),základní desku cca okolo 2000Kč a chladič taky okolo těch 1000Kč.

K AMD by mě zajímal Váš názor zda koupit lepší základní desku,nebo chladič.

PS: Většinou když hraji hry,tak z ničeho nic začne počítač divně hučet,ale když zatlačím na bednu zezhora,či mírně klepnu nohou do bedny přestane to,nevíte proč? x(

k PS: neco spatne utazene nebo nedoleha(zdroj/chladic CPU)

jinak pokud hrajes hry je i5 100% volba.

Pak zalezi jestli chces taktovat(ano tak volba K procesoru) pokud ne tak postaci non-K kolem 3,4Ghz sam mam i5ku 4670 3,4Ghz a desku ASUS H87M-Plus a nemuzu si stezovat.

Já myslel, že už ten lepší chladič máte? Nedomnívám se, že špatnou montáž komponent vyřeší nákup nové ZD a CPU. Stejně tak, proč je stávající FX-6300 nedostatečný, že ho chcete v minulém vláknu taktovat a zda je nedostatečný spíše Radeon R9 270, nebo je problém jinde, jako v mizerném proudění, atd.