Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel a monitor

Dobrý den, mám takový problém. Připojil jsem si monitor do PC přes HDMI kabel.. první sem měl problém, že obraz nebyl ve "full screenu" ale měl jako kdyby špatné rozlišení.. prostě byly cca 2 cm černé okraje.. to jsem nějak v AMD Catalyst Control Center nějak vyřešil.. nicméně nastal další problém.. a to ten, že všechno vidím šedě.. prostě je všechno černobílé a nezobrazuje to barvy.. Nějaké nápady co stím? :) Děkuji.

To ze si mal tie okreje je uplne vporiadku a ANO vyriesit to trebalo v Catalys control Center tam musis posunut takym pasikom az kym nebudes mat na plnej obrazovke.
A k tvojej druhej otazke = no napis presnejsie odkedy si mal bez farieb ? Ked si prvy krat ho zapol tak to bolo fajn ?! napis odkedy tie farby tam nemas co si robil/nerobil.

No.. bylo to pravda trochu zvláštní.. ty barvy při prvním spuštěním byly OK.. pak jsem se začal rýpat v tom CCC, nevím přesně co jsem dělal, zkoušel jsem toho mnoho.. nic nepomohlo.. pak jsem už ze zoufalosti klikl na křížek.. a jak sem na to klikl, z ničeho nic bylo "rozlišení" ok, pásky zmizly ale zšedla obrazovka.. a teď je všechno šedé :D

No tak musis hladat vtom CCC co si pomackal popripade v kazdej zalozke vtom CCC mas na spodku napisane Vychodzi nastaveni/ DEFAULT (v Anglictine). Tak v kazdom okienku klikni na default a resetne sa ti na povodne nastavenie ake si mal ked si instaloval tie ovladace.
Potom ak sa dobre pamatam tak chod do zloky s menom MY DIGITAL FLAT PANEL a tam by si mal mat to nastavenie aby si mal Fullscreen...
Pozri na obrazok co som ti sem dal-->

v tom nastavení jsem zkusil snad už všechno a nic.. nicméně.. nevím jestli to nějak pomůže.. ale prostě teď mám vedle sebe zapojené dva monitory.. jeden HDMI a druhej VGA.. HDMI bez barvy ale VGA uplně v pohodě barvy.. jsou zapojené prostě najednou.. takže fakt nevím čím by to jako jinak mohlo být už :D