Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC repro k TV ?

čau,prosím o radu
mému strýci jsem koupil tuhle televizi https://www.mall.cz/led-televize-uhlopricka-62-82- cm/grundig-32-vle-7420-bh?v=692953
Strýci se nelíbí že reproduktory málo hrají na jeho oblíbené metalové stanici Rebel.A zaúkoloval mě abych mu koupil přídavné silnější reproduktory tak do 1000kč (levý,pravý,basák).
Je možno připojit k TV repro od PC do zdířky pro sluchátka?Nebo jak to mám provést. A utahne to TV ty silnější nějaké repro?
Repro tyhle: http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-3000-c erne-d297746.htm
díky

dotaz: a budou ty reproduktory hrát i když by se pustila jenom samostatně televize vysílání DVB-T (Rebel) a nepouštěl se ten DVD přehrávač domácího kina?Když jsou napojeny reproduktory do toho přehrávače? Strýc pouští hodně jenom samostatně tv vysílání DVB-T.díky
P.S.Nebo jak to popřípadě zapojit aby hrály samostatně repro s TV.díky

Je to mozne pripojit.

A utahne to TV

TV nic nemusi nikam tahat.

P.S. elegantnejsie sa to riesi receiverom a pouzitim ARC kanala spolu s CEC funkcionalitou cez HDMI, potom ide zvuk z TV reprakov ked je receiver vypnuty, a automaticky sa zvuk prepne na receiver ked sa receiver zapne. Len to je trochu ina cenova kategoria (>200e receiver plus >100e cena slusnejsich pasivnych repro)