Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje mikrofon

BrejČír
Koupil jsem si mikrofon do počítače, a nefunguje u jedné hry, kde pomě opakuje jedna ryba, a ani na skypu, ale když si testuju mikrofon v nastaveni a mluvím, tak to tam ty zelené čárky zvedaj když mluvím. Nefungujou ani přední, či zadní konektory bočnice.
Windows XP S3
Mikrofon Genius MIC-01A

A co to má společnýho s tou mojí otázkou? Ježiš tak sem se překlikl,stejně sem to hned po 10s opravil,to nemá společnýho nic s pubertou, ty si di rači léčit komplexy někam do zpovědnice tady nemáš co dělát, řádně si rači přečti PC poradna, aby se ti v hlavě rosvítilo. Pro větší uvolnění puberty, doporočuji stokrát psát na zpovědnici blbosti, to ti velmi uleví ;-)