Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI HD 3850, nebo Gigabyte HD 4650??? [AGP]

Zdravím, mohl by mi prosím někdo říct, která z těchto uvedených grafických karet bude mít v mé sestavě větší výkon? [Sestava: http://www.asrock.com/mb/VIA/4CoreDual-SATA2%20R2. 0/ ,CPU:http://www.asrock.com/mb/VIA/4CoreDual-SATA2%20R2. 0/?cat=CPU (Intel core 2 Extreme QX6800), 4GB DDRII 667MHz Kingston, 500W zdroj... Ano.... pro případné rejpaly.... dnes se za poloviční cenu dá sehnat lepší HW.... ALE! Ptám se na na to, na co se ptám..... takže mi prosím odpovězte :-) Děkuji :-)

S tou přítelkyní je to fajn nápad dík ;-):-D Ale k věci..... mám možnost si vybrat mezi oběma dvěma... můžu mít jednu zdarma, ale nevím, kterou si vybrat, jelikož HD 3850 má 256-bit GDDR3 512MB, zatímco HD 4650 má 128-bit GDDR2 GB..... takže v tomto jsem na rozpacích... :-/

Ta exotická deska má jak AGP, tak PCIe slot a hlavně VIA shitset. Ani jedna z uvedených grafik není nativní AGP grafikou (používají převodník rozhraní), což nikdy nebylo 100% kompatibilní a ve spojení s tou deskou bych viděl šanci na bezproblémový provoz tak na úrovni 25%.