Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude paměť ram kompatibilní?

Dobrý večer, potřeboval bych poradit mám doma paměť Kingston 4GB DDR3 2400MHz CL11 HyperX Savage Series a chci koupit tuhle desku http://www.alza.cz/gigabyte-f2a88xm-hd3-d501367.ht m vím že deska podporuje max 2133 a 2400 O.C a procesor v tom bude AMD A4-7300. Zjistil sem si že procesor podporuje paměť max 1600mhz. Spustí se mi počítač s tou pamětí kingston 2400mhz v této desce? Paměť se podtaktuje? Chci využívat gpu v procesoru. moc děkuji za jakou koliv odpověď.

Na webu vyrobce by u desky mely byt vypsany kompatibilni pameti, bude jich tam pravdepodobne jen par a ten zbytek vcetne te tve bude na 99% kompatibilni taky, ale teoreticky se muze stat, ze ne. Nebudes to vedet, dokud to nevyzkousis. Navic tu pamet co mas asi vzhledem k jeji nevalne kvalite moc lidi mit nebude, ze bys tu nasel druheho, co to ma odzkousene asi nehrozi.
Zkus, uvidis, ze to ma jiny maximalni takt nicemu nevadi, to si deska zreguluje sama, pokud je na ni nastaveno "AUTO", coz v defaultu je.