Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS N551JM cesky trh?

Muze mi nekdo vysvetlit, proc neni mozne sehnat na ceskem trhu tento notebook? Nasel jsem jen na SK, ma celkem slusnou vybavu: http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-notebooky/asu s-podla-serie/asus-n-seria/asus-n551jm-15.6-fhd-i7 -4710hq-dvd-1tb-16gb-win-8.1 jenze SK klavesnice, SK windows...OK ja vim, da se to vymenit, preinstalovat, ale proc to delat, kdyz je treba nekde hotovy kousek ;-)

Diky!

to sa opýtaj asusu,nie nás.....ale je to vcelku sranda,dotyčný model existuje v polskej,slovenskej,maďarskej,rumunskej,nemeckej,ta lianskej,francúzskej,švajčiarsko-nemeckej,GB/US anglickej lokalizovanej verzii,ale po českej variante nieje ani stopa,v cz verzii je dostupná 551JK verzia,ale tá je trošku hardwarovo odlišná od verzie JM....