Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlačítko s bleskem

Dobrý den, spadnul mi notebook na zem a od té doby nejde zapnout. Když ho zapojím do zásuvky, tak svítí kontrolka baterky, ale na tlačítko pro zapínání nereaguje. Mám takový starý typ notebooku Asus a vedle tlačítka na zapnutí mám ještě takové druhé tlačítko, na kterém je nakreslený blesk a takový panáček-nevím co to tlačítko přesně znamená, ale když je zmáčknu, tak se notebook bez problémů zapne a funguje. Nevíte co to znamená?

I hodně starý notebook Asus (ostatně stejně jako notebooky naprosto všech výrobců) má nějaké typové označení. To bude určitě na štítku naspodu notebooku. A podle toho označení se na webu ASUSu dá vyhledat manuál i k hodně starým notebookům tohoto výrobce. A v manuálu bude rozhodně popsána funkce všech tlačítek...