Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Alcatel

Po nabití baterie IPS displej tabletu Alcatel cca každé 3 vteřiny problikne. Toto je patrné zejména ve tmě. Nevím zda je toto normální, nebo se jedná o závadu. Nabíjím na 100% kapacity baterie. Děkuji za rady a názory.

Nejake dalsi info.treba presny model, rootnuty, custom rom, kernel? Necaroval jste s recovery? Nespadl, nebyl vystaven desti, atd? Pokud display neproblikaval od zakoupeni (= vadny vyrobek) a zacal po nejakem pouzovani, tak vymenit display.