Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticka udrzba

ako mam vypnut automaticku udrzbu ked nerobim na pc napr nieco 5min automaticky to cisty a prehrieva cpu a dost huci. pozeral som aj ci to nespusta nejaka uloha ale nic k spusteniu tam nebolo.
Upravená veľkosť písmen. (los)

BTW. ja osobne by som to nevypinal oni sa tam spustaju aj kdejake cistenia zbytkov po updatoch apod, proste to nechaj raz prebehnut (nechaj PC par hodin bezat a nesahaj do neho), druhykrat to moze byt potom uz kratsie.
Vseobecne aj rozne nainstalene programy si mozu zaregistrovat ze nejake narocne veci (scany, updaty, apod) budu robit vtedy ked uzivatel neni pri PC - to je zmysel tej "udrzby" - poskytnut programom moznost zavesit si nejake svoje ulohy na cas ked neni user pri PC, win to vsetko potom spusti v spravny okamzik. Takze to cele zavisi aj od toho co vsetko mas v PC nainstalene a pripadne aj od nastaveni tych programov.