Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Grafická karta nenajede (pípání)

Ahoj, mám od dnešního dne koupenou novou Grafickou kartu - ASUS GTX750TI-OC-2GD5. Původně jsem myslel že montáž bude záležitost na 3minuty, ovšem nastal problém.
Kartu jsem zackvaknul do slotu, připojil napájecí kabel. Zapojil napájecí kabel od PC a zapojil monitor DVI kabelelem do slotu karty a do monitoru koncovkou hdmi.
Spustil jsem PC, najela hlavní BIOS obrazovka HP, všiml jsem si že na kartě se rožla zelená dioda jak jsem zapojil kabel. Při zapnutí to stojí na obrazovce biosu a nic se neděje, jde slyšet jen pípání.
Karta poté v intervalu as 1minuty +/- 4pipla, každé pipntí má za sebou další v rozmezí asi 30vteřin, při čtvrtém pípnutí je za ním 3x rychlé pípnutí a pak se vypne monitor jako kdyby v něm nebyl kabel a přeskakuje z HDMI na HDMI2 poté na VGA.
Taky mě napadlo že v manuálu píšou že pokud je na kartě přídavné napájení tak ho mám zapojit, ovšem není tam žádné.
Aktuálně ted používám integrovanou kartu takže alespon můžu nějak pracovat.

Foto-1 wtdL6jj.jpg
Foto-2 H6NvhDf.jpg
Foto-3 JYnwVBA.jpg

Díky

Moje Sestava
HP Pavilion HPE500CS
Základní deska: Intel H67
Zdroj: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM (necelé dva měsíce nový)
Procesor: Intel Core i5-2500 CPU 3.30GHz
Ram: 6,00 GB DDR
Operační systém: Windows 8.1. Profesional Update 1 x64bit (Originální edice) (Instalován 14.11.2014)
Verze systému: x64 bit

Nerozumím, já psal že to mám zapojené tím 6pinem do slotu z 6pinem. Nevím jak jinak to zapojit. Dočetl jsem se že ty 4pípání mužou znamenat chyba refresh pameti nebo casovac system neni v provozu. Viz odtud Beep_k%C3%B3d
Nekde psali že třeba pomuze vytáhnout ramky a prehodit sloty.

Na te karte nevidím žádný jiný slot na zapojení kromě toho 6x, nebo mozna je to spatne zapojené a chce to zapojit jiným způsobem. Na tom kabelu 6pinovem je jeste rozveden takový malinky ale to je k nicemu zrejme.

Tady to vypadá že má někdo stejný problém u HP sestavy když měnil grafickou kartu. Na podpoře se pry dozvěděl že musí aktualizovat bios.
Může se na to nějaký dobrý anglictinar podívat co presne udelat. Díky

i ... x-750.html

Diky, mám Windows 8.1. x64, predtím tam byla GK Nvidia GeForce GTX460 2GB

Moje sestava

HP Pavilion HPE500CS
Základní deska: Intel H67
Zdroj: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM (necelé dva měsíce nový)
Procesor: Intel Core i5-2500 CPU 3.30GHz
Ram: 6,00 GB DDR
Operační systém: Windows 8.1. Profesional Update 1 x64bit (Originální edice) (Instalován 14.11.2014)
Verze systému: x64 bit

Jinak na pc jsem dělal už snad všechno kromě instalace bious, mužete mi trochu pomoct ve zkratce aby mi pak šel pc jeste zapnout.
Nesmaze se mi nic po updatu ? Aktualni verze meho bious je 7.15

Potrebuji novou verzi biosu na - HPE500cs - Win 8.1 x64bit

Jakým způsobem se to instaluje, z flashky cd ? diky

- mate aktualnu verziu biosu

- inak v pripade hp sa stiahne spustitelny subor s biosom a ten sa spusti priamo v prostredi Windows, po prebehnuti updatu sy PC restartuje, to je vsetko a o data sa pri update biosu neprichadza, jedine riziko s updatom biosu je strata napajania pocas procesu flashovania noveho biosu, po takto nedokoncenom procese sa PC nezapne, vyrobcovia tento problem/riziko riesia pouzivanim 2 EPROM-iek s biosom, takze ked 1 zlyha, doska pouzije nahradny (nie vsetci vyrobcovia a nie vsetky dosky su takto vybavene)

- grafika bola odskusana na inom PC, aby sa vylucila jej chyba?