Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou cenu za PC?

Chtěl bych prosím poradit,mám možnost koupit PC,ale jelikož je to v aukci,tak bych chtěl vědět,za jakou cenou mám jít?Myslím,že tady už byla tato debata a byl tu docela rozruch kvůli tomu,tak pokud se někomu můj dotaz nelíbí,at ani neodpovídá!!!Hádat se rozhodně nechci a chci jen poradit,abych neprodělal...Jestliže se cena přisune na hodnotu,kde ho můžu koupit v obchodě,tak ho kupovat nebudu,proto vás žádám o radu....
Jedná se: Procesor: Intel Celeron D 360, 3.46 GHz, 512K, 533 FSB, LGA775, 65nm
Základní deska: Gigabyte MB VM900M, P4M900, DDR2-667, SATA, LAN, VGA, mATX
Grafická karta: Integrovaná 256 MB
Zvuková karta: Integtovaná 5+1
DDR: V-Data 1024MB DDR2 533MHz DDR Non-ECC DIMM
HDD: DiamondMax 20 160GB Serial ATA/300, 7200RPM, 2M Bcache
DVD: Lite-On DVD+/-RW 16x, 8xDVD+RW,6xDVD-RW,8x DL+, černá
CASE: Skříň ATX 6102L-C9, zdroj 350W, P4 Prescott,USB,CE PFC
Zdroj: 350 W

Nevěř takovým akcím na těch aukcích si v nejhorším přihazuje i prodejce aby to nemusel prodat pod cenou. Osobně bych to nebral - levná deska nejlevnější paměti disk s dvěma megama cache /s osmi stojí o stovku víc/ myslím je to tak za +-7tisíc díky těm pamětem