Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk - rychla rada pri vybere

To je jednoduchý extrémní poruchovost za tu dobu co se prodávaj který zdaleka nedosahujou starší modely co jsou na trhu 2 -3 roky + patřilo k normálu že ze 2 modulů dual byli oba v hajzlu a je celkem jedno jestli to byli nepovedený serie když je vypustili s klidem do světa ,neříkám že nepojedou ale kvalitou spadli na Adata apod.

já bych řek spíš že dělal ,takže minulost.

• Minulou stredu, nebo utery jsme zkoumali 'KINGSTON Predator S' DDR4 (cas12) a slusné provedeni, tak jak jeho vykon, etc. V kazdém pripade je bych nenazval spatné.
( Tak az tak prisny bych prece jen nebyl :-) )

• To ono, kazda znacka znacka mela (ma) naké to obdoby, kde podepisou smlouvu s "CINOU" aby usetrily na materialu kterym osazuji nebo nechavaji vyrabet pak to tak dopada.
• Zase soudit znacku, no, dobre jim tak, nevim jak jou na tom na trhu presne, ale naké propady tam meli.

Kuprikladu, za posledni rok, co mi prosly pod rukama zakladni desky "ASROCK", ver nebo never, ale 8 z 10 se muzou srovnavat s GAMME vyssi cenové kategorie své konkurence, proto bych se nebal ne obsadit i do GAME sestav, kde od 2013 jsou i delané na OC a tuto funkci zvladaji stabilne a kvalitne.