Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem explorer.exe_CHYBA

Mam WinXP. Neco jsem instaloval... a ted se chci dostat urcite slozky. Poklikam, slozka se otevre, chvili to hrabe na disku a po chvili vyskoci hlaska: ze doslo v aplikaci explorer.exe k chybe... Klasicka chybova chlaska... Jak to opravit, nevite?

na poradni je peknym zvykom pisat aj riesenia problemov. skuste sa vcitit do situacie ludi, ktori budu mat rovnaky problem. asi ich nepotesi hlaska: "uz sa to doriesilo". to ich problem nevyriesi. skuste si najst cas a napiste riesenie :-) dikes :beer: a pekny den