Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Flex 10

Zdravim,
mám tady netbook Lenovo Flex 10, z výroby má Win 8 (32bit-2GB RAM)
1) Přes store mi nabízí upgrade na Win 8.1. Mohu 8.1 nainstalit přímo z instalačního DVD (když z výroby jsou tam 8)?
2) Má význam tam dávat 8.1? Jsou nějak více náročné na HW než 8?
3) Nyní je tam 32 bit Bios (resp. UEFI), na stránkách výrobce mi nabízí novější jen 64 bit, jaký je mezi tím rozdíl?

- najprv si pozriet podporu ovladacov pre W8.1 na strankach lenova

1. iba ak je to DVD instalacka s Win8.1
2. to je na Vas, narocnejsie niesu, prakticky ide len o SP pre W8, niektore aplkicie vynechavaju podporu pre W8 a maju podporu len pre W8.1 a nizsie
3. to som nejako nepochopil, bios nieje 32b a ani 64b, bios moze riesit kompatibiltu s 32b alebo 64b OS

Ovladače na to pro 8.1 jsou.
Tak z instalačky W8.1 to nejde, chce to product key a z W8 to nevezme.
České W8 32 bit (cs_windows_8_x86_dvd_915447.iso) jsem nikde nesehnal, tak tam dám slovenské (ty jsem sehnal) a pak změnim jazyk).
Jak se správně postupuje když bych ty W8 upgradoval přes Store na W8.1. Staré drivery pro W8 se přeinstalují novými pro W8.1?

Asi sa do pocitacov moc nevyznas lebo ziadny BIOS neni 32 alebo 64 bit to si pleties mačku zo psom.
Rozdiel medzi 8 a 8.1 moc velky neni. Ale ak sa rozhodnes upgrade na 8.1 tak budes musiet si nainstalovat zase vsetky ovladace na vsetko = graficku kartu, Lan. Wifi, Zvukovku atd... ALE NEZABUDAJ ZE TIE NOVE OVLADACE MUSIA BYT NA 8.1 a nie tie co si mal predtym na 8 !!! Ako som pozeral tak obladace na stranke vyrobcu mas na ten 8.1.
Takze sa rozhodni ci sa ti to chcel lebo rozdiel moc velky medzi 8 a 8.1 neni.
-------
Ak nemas doma čo robit a mas cas tak si tam daj 8.1.

1) Nainstalovat přímo ze store - jsou tam i aktuální záplaty
2) Víc náročné nejsou, spíš dělají ten systém použitelnější, svižnější, smysl to má
3) s tím biosem je to asi mejlka, ne? :D