Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor zhasne

Zdravím, mám problém s monitorem. Během používání PC prostě problikne a napíše "No signal" a už se tam nic nezobrazí. Když ale resetuju PC, tak se znova rožne jako by nic. Neví někdo co by s tím mohlo být ? Děkuji

Špatná zpráva - odchází ti grafická karta. Možná se jen přehřívá. Změřit její teplotu, případně vyčistit od prachu.

No, teď jsem to otevřel a grafiku nevidím :D VGA vede do desky, takže je integrovaná.. Co teď ?

To, že by odešla integrovaná grafika v CPU není moc pravděpodobné. To už spíše odejdou výstupní obvody na základní desce.
Navíc bych se osobně přikláněl k tomu, že při výpadku obrazu zblbne celé PC a ne jen výstup grafiky a to pak samostatná grafika ničemu nepomůže.
Chtělo by to ověřit, např. tím způsobem, že se v tomto stavu vyzkouší přístup na PC v tomto stavu např. po síti.