Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte sestavu All-in-one PC

Zdravim poradnu...

Hledam nejakou sestavu "typu" All-in-one PC.Sestavu budu pouzivat vice-mene na kancelarkou praci(faktury,Office,maily,internet-zadny narocny hry).
Chtel bych dotykovou,min 23" obrazovku a neco od Lenova..
Nasel jsem tohle:
http://www.alza.cz/lenovo-ideacentre-c560-white-d2 221339.htm
a
http://www.alza.cz/lenovo-ideacentre-c540-touch-d1 434394.htm
Druha sestava se mi libi vic kvuli LCD,ale domnivam se,ze ma slabsi CPU(i kdyz si myslim,ze rozdil vykonu pri moji praci nepocitim..) a mensi HDD :-(
Co by jste doporucili,nebo uplne neco jinyho v tyhle cenovy relaci..?

Chapu(to ale neni hlavna priorita-image),ale z vlastni skusenosti muzu rict,ze uz to neni co byvalo..
Korz servisu...Zavolas,prijde PPL,veme si "stroj" a za par dni ho mas spatky opravenej..
to nechci ict,ze chci neco co mi bude casteji v servisu nez doma...ale ja nemam proti Aceru uz zadnou kritiku,prave me nemile zklamali "prestizny" znacky...sa**** a atd...

Taky mi v poslední době připadá přístup servisu u ACERu solidnější než třeba u LENOVO.

Mne to uz prijde davno jiny..Nechci vychvalovat,ale prijde mi Acer jako velice dobra volba "pomer/vykon/cena"...

acer ma vo svete relativne normalny image ;) Firmy ale vacsinou pouzivaju nejake dell apod.

jj,to je pravda...s tim image to prosim neberte az tak nejak moc vazne...pismenami se to neda mimicky opsat,cili neco hezkyho slusnyho,z ceho by meli "zakaznici,klienti" pocit,ze jsou v solidni firme...

Tak se jeste zeptam,ma nekdo nejaky navrhy?
Dekuji samozrejme za vyse uvedene "typy"..