Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padaní notesu

Zdravím před nějakou dobu sem si opravil notes. notes nevypnu protože dělám na něm každý den a tak proto sem si pořidil lepší hdd aby takovou zátěž vydržel je dělaný na 24 hod provoz . ale tetka mi poslední dobu notes blbne nevím proč ale při spuštění hry na relax mi asi po 30 min vypne jenže není vůbec z vedlá teplota a s tejnak vypne i když nepřekročí teplotu děkuji předem za odpověd

ale nejsou nějaké disky nevydrží třeba v kuse pul roku bez vypnutí některé disky by to prostě odrovnalo v biosu pak v systemu a td teplo se ano zvedne na 70 stup a má pořád obrovskou rezervu na to aby fungoval jenže se vypne i když je maximum 90stup tam je někde chyba ale kde

disk tady moc neřeším .. proště vydavatel napsal že je v hodnější na nostop provoz ... jenže mě zajimá to vypnutí notesu a proč to dělá když to před tím nedělal teplotu to není ale čím to pak je proč mluvím o teplotě protože se vypne jako by se přehřál takže pár min nejde zapnut jenže vůbec se nepřehřeje a stejnak vypne a jen při hraní hry

takže už sem ti to psal ! bios potom různé programy jako je everest který se tet jmenuje jinak ... ale vím kde to mám najít a td prostě je to vše v normě ! ano nemá ale stejný chladič :P a kdyby tě něco na padlo mluvit o pastě je úplně nová jen tetka proště poslední dobu se vypne jenže podle teplo a td to není teplo jenže stejně se vypne

V BIOSe nemeras teplotu v momente ked sa to vypne. V tom momente je vysoka. O minutu u zneni vysoka. Zaujima ta core teplota a ne nejake everesty merajuce nejake haluze.
Druha moznost je ze si nalomil dosku, potom to reaguje na zahriatie lebo telpelna roztaznost apod.
V kazdom pripade je treba skontrolovat uchytenie chladica a ze sedi spravne aj na CPU aj na GPU, ne nejak sikmo. A vycistit chladic

takže nevím kdo jste ale nerozumíte asi ničemu bios si dokáže uložit proč pc vypnul ... uloží si aj teplotu co byla jenže to jde jen př prvním naběhnutí pc pak jak se spustí system bios info smaže nemá na to kapacitu a za další jestli vy nevěříte ani programu ani od dodavatele a všude je stejná teplota a ještě k tomu je všude stejná tak nevím co mi tady melete při hraní sem kontroloval tu teplotu a vždy byla vysoká tak jak je to normalní když sem hrál takže ta chyba v tom není a jestli je to křivé nebo tak to není možné to sem kontroloval jako první a tam ta chyba není a deska není zlomená nijak nebo tak nijak mi nespadl prostě fungoval po opravě tak jak má notes fungovat ježe tetka se vypne i když není ta teplota na vypnutí ...

karle víte co vám řeknu vy jste ten největší čurák co sem tady za čelí život viděl a když někdo chce radu tak si děláte jen srandu a nikdy neřeknete nic co by stálo za odpoved člověk se na něco zeptá a vy ... ale nebudu řešit tady zakomplexované kretény jak jste vy nikdy jste mi neporadili a to co sem vždy řekl já byla kravina i když vím kdo mluví pravdu jenže tady sou takoví kreténi a čuračí jako karel že pak sou tu samí takoví lidi

Jeste jsi porad slusny? Slusnost neni pouze o nepouzivani vulgarit, ale i o vystupovani. Mimochodem, clovek tak chytry jako ty, nebude merit teploty everestem ze? Plus dodavam, zjistit si zakladni info o biosu a nasprtej se pravopis.. A neurazej starsi a inteligentnejsi lidi, nejen na poradne ale i v zivote ;-)

takže karel je kterén a tak to zůstane a pravopis mám vady ale to tě nemá co zajímat znáš mě ne víš proč tak píšu ne ! taky mi nikdy neporadil nikdo málem normálně hlavně karel ! už mě to nebaví se vždy tady někdy podívat a na něco zeptat jen a hned z toho uděláte něco jak je toto ! věnuji se tomu dost dlouho takže vím svoje a znám lidi kteří v tom dělají už 10 let takže kdo je tu blbý je maximálně karel a ti co tady poradí tak p...

jo sem nejsem blbý ! já se ptám na jednu věc a všechny věci sem už otestoval jinak bych tu nepsal a jestli se nechovám slušně tak si kupte brýle :D nebo nevidím tady ani sprosté slovo :P já sem mu odpoveděl jasně jenže pokud to někdo nechápe že vše v tom smyslu je v pořádku a že to není to co mi notes dělá že je teplota vysoká když není co nepochopíte když píšu pořád dokola teplota je v pořádku ale stejnak vypne takže tam je někde jinde vada

a kdyby tě něco na padlo mluvit o pastě je úplně nová

to je prave ten problem. Ze si do toho sral a "pastoval" a potom sa divis ze to nechladi. Chladic bol na viac chipoch? Ak ano tak nemal druhy chip nahodou gumenu distancku? Ak ano nechal si ju tam? (ak ne tak to je ten problem)

a co on tady mele sou ............ už mě to nebaví jak jste chytří a přitom ani nevíte jak vyměnit dítěti pleny třeba :p a ano sou tam takové gumové plíšky ale kde sem je tak naposledy viděl jo u starých pc a u zdroju .... i na základce jenže nikdy sem nezažil že by někdo tetka rval gumu do procesoru a ještě k tomu do grafiky když je tam pasta takže toto forum ukázalo jak je primitivní a a lidi jako karel sou tu stále stále ......

gratuluji karle jak jste blbý ano máte pravdu že v tom je kovový plíšek ale proč to musím rozepisovat do podrobna taky určitě nepíšete když se váš někdo zeptá máte vlasy a vy mu napíšete ano mám 8564 vlasů přesně vy jste fakt magor