Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška při přihlašování do windows

Mám takový problémek. Když se přihlašuju do Windows (Win XP Prof.), tak po zadání hesla,kdy probíhá načítání os.nastavení mi vyskočí tahle hláška: "Systém Windows nemůže načíst profil uživatele, ale byli jste přihlášeni pomocí výchozího profilu pro tento počítač. Detail - Nesprávná funkce". Potom naskočí načítání osobního nastavení, které už nezmizí,dál se to nehne. Může to souviset (a podle mě to i souvisí) s tím, že jsem instaloval do PC program PC Booster, který po instalaci vyžadoval restart systému. Musel nějak změnit registr a systém si s tím teď nemůže poradit a nemůže mě přihlásit. Podle mě by se problém vyřešil, kdyby se mi povedlo zbavit se toho programu...Jenomže tady nastává ten zásadní problém a otázka - jde to vůbec nějak? Nechci formátovat disk, protože tam mám spoustu důležitých věcí, které jsem nestihl zálohovat. Proto prosím o radu, jestli se jde nějak zbavit toho programu, i když se nepřihlásím do Windows nebo jak to můž vyřešit aniž bych ztratil veškerá data... Díky moc!

-taky jsem mel rozbity hdd a pomohl chkdisk pri startu, muzes taky zkusit erd commander nabo augie pe. kdyz to nespravis tak das hdd do jineho pc misto cd romky a pak kdyz zapnes pc , budes mit diskovou jednotku navic jako kdyz treba das flas h disk, nasledne to jen proste zkopcis