Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladič CPU

Dobry den, chtel bych se optat jestli budenejak vadit, ze jsem odebral chladic z procesoru a zase hned vrátil(furt ten stejný chladič), bez výměny pasty?
Děkuji za odpověď Joska

No ja to PC rozebiral kvůli tomu, že se mi zdálo, že je z ničeho nic dost horke a to nikdy nebylo. Tak jsem ho rozebral a hledal. Nejvice byli
y horke Ra
AMky(maji pasivní chlazení) a pak právě nic a kdyz jsem odebral chladič tak jsem zjistil ze i procesor. Ale nic jiného nebylo. Tak fakt nevím co to je. RAMky mam Kingston HyperX DDR3 a procesor Intel i5-3750k a chladič co byl k tomu.

:-D Tak to si mal hned na zaciatku kontrolovat teplotu PROGRAMOM ! a nie ze najprv rozoberem a potom skusim program na zistenie teploty :-D ty rozmyslas neako opačne kamo.
Nainstaluj si program menom Speccy alebo HWinfo.
Ja pouzivam Speccy: standard
-----
RAMky su samozrejme ze horuce to je klasika pokial nemas aktivne chladenie na RAMkaych tak nizsiu teplotu mat nebudes na nich. Vacsinou plati aby si pozeral teploty na Procesoru a Graficke karty a do ineho sa ty raadsej necrcaj inak to poseres uplne a mozes kupovat nove komponenty...