Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telnet ve Vistě

Ve Windows Vista kupodivu není od přírody nainstalovený telnetový klient.
Ale nezoufejte: stačí z příkazové řádky odpálit příkaz

start /w pkgmgr /iu:"TelnetClient"

- a telnet.exe je na světě.

MYslím že jen opravdový hlupák bude celý žhavý do instalace visty a teprve potom bude teprve zápasit s tím jak v ní vlastně může pracovat jako pracoval běžně dříve ... jaký by měl takový přechod na vista smysl ? módní trend ?