Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod bmp na jpg

Zdar, neznáte nějaký program free na hromadný převod bmp na jpg ?

Když sháníš program, je potřeba napsat, pro jaký operační systém. (host)

Je vidět, že neznáš tuto programovou kombinaci. Jinak bys nenapsal takovou blbost. Stačí v Průzkumníku označit soubory a přes kontextovou nabídku všechny najednou převést do zvoleného formátu. Chce to, abys příště nejdřív přemýšlel, pak třeba zkoušel a až na konec psal.

Pro úplnost ještě doplním, že tato kombinace nabízí možnost převodu těchto formátů: GIF, BMP, JPG, PCX, PNG, TIF, SWF, TGA, EMF, ICO, LWF, PBM, PGM, PPM (jak je uvedeno níže, je možné převádět soubory i skupinově).
Dále je možné pomocí kontextové nabídky vytvářet miniatury a slideshow.