Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - locked

Dobrý den, dnes sem párkrát pokazil kod na uzamikací obrazovce, a chce to po mne PIN, ale ten který tam zadávám je špatný, zkouším zadávat i Google e-mail a heslo, ale stále to píše že je blbě a to píši vše správně. Nemohl ně pomoci? Nechci vyhodit 5K z okna.

Děkuji Havelka

Nevím, ten PIN se nastavuje při předělávání tý zamknutý obrazovky a nastavoval sem ho stejný jako ten můj PIN u SIMky.
Ani přes google se nadá přihlásit protože tam není zapnutá wifi. :/ A jelikož nejsem doma tak to PUk a Puk2 nezjistím.

Ale děkuji, Havelka.

Tak asi si ho nenastavil stejny. Samozrejme nejedna sa o pin SIM karty ani o ziadne puk, a ked to nemas pripojene na internet tak tam samozrejme aj zbytocne zadavas google konto.
Da sa to predpokladam vratit na vyrobne nastavenia alebo preflashovat firmware pomocou drzania spravnych tlacitok pri zapnuti apod.