Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlášky na displeji samsungu S4 i9506

Ahoj, měl bych pár věcí, které bych potřeboval poradit. Telefon mám 5 dní, koupený v Electrowordu, česká distribuce. Tento mobil jsem koupil po advance, vypnul jsem ho 3x kvůli vložení nové paměťovky a 2x kvůli výměně sim u t-mobilu
1) po zapnutí mobilu se objeví tyhle 2 hlášky r98bloxl7 4fji0xi6d . Poradíte mi prosím někdo co to zamená a jak docílit aby se mi nezobrazovali?
2) při zapnutí se mi ještě objeví, že se mám přihlásit do facebooku. Ale já přihlášený jsem, aplikaci mám staženou z obchodu play a normálně funguje
3) dal jsem vynucené zastavení u některých vestavěných aplikací, aby mi neubírali ram, baterku apod., ale při zapnutí se mi zase všechny zapnou. Je to normální? A má hlavně cenu něco u takového mobilu vypínat?
Děkuji za pomoc. Jen prosím polopaticky, už jsem starší generace :-)

Prvni hlaska je aktualizace ochrany, zbytek netusim proc tomu tak je, samsung jsem nastavoval uz pred dlouhou dobou clenovi rodiny.
Jinak aplikace ma cenu ukoncovat, nebo pokud mozno omezit pocet spustenych na minimum - telefon oak vydrzi napriklad dva dny, misto jednoho + bezi plynuleji (tyka se hlavne androidu)

Zakazte to, co nebudete pouzivat.. Uprimne receno, clovek pouziva par zakladnich funkci a kdyz uz neco potrebuje, tak si napr. na google play stahne mnohem vhodnejsi aplikaci, nez tu zakladni co nabizi samsung.

Ale klidne si to tam nechte na vlastni otestovani a postupem casu zjistite co je dobra aplikace a co ne..