Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prestigio PAP7500 3g datové připojení

Mám dotaz ohledně telefonu Prestigia PAP7500 a jeho funkce "datové připojení". Včera ráno jsem si u Vodafonu zaplatil 4Gb mobilních dat. Ovšem při spuštění datového připojení se můj telefon k žádnému internetu nepřipojí. Připojení provádím z centra Prahy. Telefon jsem již zkoušel restartovat i vyndat simkartu.

hej,

Myslím si, že v této době, možná budete potřebovat ovladače pro připojení telefonu k PC.

Můžete jít na oficiálních stránkách stáhnout ovladač nebo použít nástroj pro aktualizaci drivert na pomoc ypu automaticky stáhnout ovladač.

K dispozici je aktualizace ovladače nástroj s názvem DriverTuner můžete vyzkoušet, stačí si jej stáhnout zdarma a mají skenování pro vaše zařízení.

více informací: http://693c7hsf2kh43l24oh5buravfy.hop.clickbank.ne t/?tid=shao0115