Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení internetu pomoci USB

Zdravím, potřeboval bych poradit, vytrhl se mi RJ45 z ntb a teď proste ten net nejde ty kontakty v ntb odešli vím že existuje zástrčka do usb a ten net jde dat takto akorát nevím co vůbec mám hledat jak se o jmenuje popřípadě odkaz ke koupi děkuji

takže Ty víš co je RJ45 ale nevíš jak se jmenuje to zarízení/karta kde se ten konektor RJ45 v počítači vyskytuje

zajímavé

to jako bys vedel co je vagina ale nevedl bys že patrí rozmnožovacímu orgánu, byla by to podobná kombinace znalostí

.... :puff: