Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhanam komunikator medzi usb a autoradiom

Dnes mi volal znamy, ze videl nieco od Emgetonu. Ma ist o akesi wifi zariadenie (mozno wifi ani nie je hovoril dost nesuvisle;o)), do ktoreho ked vopchate usb kluc spoji sa s autoradiom a to vam prehra mp3 aj ked primarne mp3 prehravat nevie (resp mozno aj vie ale nema usb nato).
Dufam, ze ste pochopili z mojho nesuvisleho blabotania o co ide;o)

Pardon, asi jsem to vzal moc zkratkovitě... podle mých zkušeností (jestli nemám špatnej kus) to má mizernej zvuk, resp. malej výkon FM vysílače. Navíc náhodný režim nehraje vůbec náhodně, ale pořád dokola vybírá nějakých 5 skladeb. A protože přetáčení/přeskakování je na tom dost nepohodlný, ve výsledku mi to připadá blbý.