Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 7000

Dobrý den, který mobil byste mi doporučili do 7000. Využití by bylo internet, hudba, sem tam hra. Díval jsem se na Nokii 735 nebo Huawei p7. Nyní mám android, ale nebráním se windowsu. Děkuji za odpovědi.

Huawei P7 jsem testoval docela dlouho, zkoušel aktualizace a celkově jsem s ním byl spokojený. Elegantní tělo, prémiové materiály, při položení vedle smartů mých kolegů vypadal fakt dobře. Ale co je podstatné, chodí rychle, EMUI je povedené, GPS má hodně rychlý fix v offline módu, Je dostatečně výkonný na testované hry a fotky z něj byly příjemným překvapením. Přestože má 5" displej oproti 4,7" u Lumie, je jen o 0,5cm delší. Současně je užší a štíhlejší a i přes použité materiály je lehčí. Srovnávat specifikaci je ošidné vzhledem k rozdílným OS. Každopádně P7 má 2GB RAM, což je na Android OK. Základní uživatelská paměť je u P7 větší (16GB vs. 8GB Lumie)

Jenze procesor vlastni vyroby nema optimalizace na hry, takze to pak laguje. Stejne tak nelze zadne custom ROM a Huawei se k updatum OS nestavi pozitivne. Nicmene za 7.000,- asi nic lepsiho neni, osobne bych si cca. 2.000,- priplatil na SGS4, respektive ja jsem si na nej priplatil a jsem spokojen. Ale jako levnejsi managersky telefon (nakonec tak ho i Huawei prezentuje) se ten P7 da doporucit.

Co to meleš o Samsungu? Píšu snad že jsem jeho zastánce nebo co? Já jsem napsal svůj názor, který se zakládá na pravdě. Pokud se ti nelíbí, nekomentuj, nikomu ho nevnucuju. P7 jsem měl hned jak byl u nás k prodeji, možná nebyl ještě úplně doladěný, ale vím že bych si ho znova nekoupil. Tečka

Xiaomi Mi3 můžu jenom doporučit, nenašel jsem hru nebo aplikaci která by se sekala a ikdyby se taková našla, tak stačí zapnout výkonný režim a je po problémech. Navíc bude mít Mi3 ještě dlouhou dobu aktualizace každý týden díky prakticky shodné stavbě jako má Mi4 (jejich výhoda je dost sporná, protože se tam vždycky objeví nějaký ten malý bug).

Já si nemůžu stěžovat, jenom si musíš uvědomit jestli vyjdeš s 16GB verzí. Kdyby něco tak se ptej, můžu to otestovat nebo vysvětlit :-)

O kompromisech to bohužel v cenových kategoriích pod 10k bývá a zase dát za mobil 10k je už pro mě extrém. V případě že je víc místa potřeba jen chvilkově tak stačí OTG redukce a flashka. Jak už jsem možná říkal, chybějící LTE jako nevýhodu neberu, pokud mám pokrytí 3G.