Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s LCD na notebooku

Dobrý den,
potřeboval bych od Vás potvrdit mojí tézi o pravděpodobně vadném LCD na notebooku.
Začne to dělat po nějaké době provozu nebo třeba i hned po zapnutí.

Buď je to vadné LCD nebo Grafika (z bočního výstupu VGA ale jde obraz normálně (klonována první obrazovka)

[Dn9TTy.jpg]

Ak ti na externom TV/monitore ide obraz vporiadku tak mas bud zly kontakt z LCD do dosky notebooku alebo naozaj je v prdely LCD.
Ale tak napis nam odkedy alebo od akej udalosti ti to robi/robilo. A ako sa to ukazovalo = postupne alebo hned to bolo take zazelenane ?
Teploty grafickej karty mas ake ?
----
Ale ako to ja vidim tak mas 2 moznosti.
1. Bud sa das sam do rozobrania a skontrolovanie kontaktov od LCD do Maticnej dosky
alebo
2. Ak si na to netrufas tak to odnes do servisu...

Zazelenalé to je hned od prvního výskytu (cca před 3 dny).
Pak to 1,5 dne běželo v pořádku a pak se to zase ukázalo.
Notebook vyčištěn (odvětrávání čisté), grafika se nepřehřívá.
Při hýbání pantem notebooku ke změně nedochází.
K pádu notebooku na zem či jinému poškození také nedošlo.

Tyto zelené body pravidelně poblikávají.