Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komprese souborů ( 2 GB flash disc )

Zdravím, potřebuji poradit, mám flashku o velikosti 1,86 GB použitelného místa, mám složku s 1,88 GB, je nějaká možnost to tam narvat ? nez rarování/zipování. Nějak zmenšit soubory a nijak tím neomezit jejich funkčnost. Díky, snad to nějak půjde.

vysvětlím, potřebuji to jako inventář, s kterým by se dalo normálně pracovat, bude to na starším počítači, v tom raru mi to vždycky všechno pracovalo pomalu, možná zvolit zip a jinou kompresi, vidím že 7zip má docela velké možnosti.