Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje probuzení v daný čas z hibernace při běhu na baterku

Upřesním: probuzení v daný čas (přes naplánované úlohy - checkbox probudit pc ke spuštění úlohy= true) z úsporného režimu funguje v pořádku, nezáleží na tom ,zda je zapojen adaptér.

Jenže v režimu hibernace se notebook Dell neprobudí v daný čas, je li vypojen AC adaptér (ovšem při jeho vložení se ihned probudí). Ale u jiných notebooků funguje i časované probouzení z hibernace i bez zapojeného adaptéru. Nevíte, jestli to je scvhálně, nebo zda se musí někde něco nastavit?

To nastavení nevím kde hledat. V biosu nic takového není. A ve windows jediné co vím, je nastavení profilu (pořád ten stejně hnusně UI vyrobený dialog od dob Windows XP) - režimu spánku - povolit časovače probuzení. Samozřejmě mám pro AC i pro baterku Povolit. Ovšem o podpoře z hibernace to nic neříká. to je pravda.