Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk hudba

zdravim, potreboval bych si poridit nejakou hudbu do mojeho herniho koutku, veskerej zvuk bezi z televize a vse bezi na ni mam na ni zapojenej pc i psko potrbeoval bych poradit s vyberem nejakejch beden nevim proste jake koupit, potrbeuju koupit neco co proste nekam zapojim a bude to hrat veskerej zvuk misto televize, at hraju ps nebo pc, rad bych to koupil z alzy tak jestli by me nekdo mohl dovest do spravne sekce kde tam mezi jakyma vybirat, tohle je ta tv, http://www.alza.cz/32-philips-32pfl3017h-d355502.h tm
tak proste nejake bedny ktere pichnu nejspis do tv? a budou hrat vsechen zvuk misto ni, :D sorry ze to vysvetluju jak blbec moje hlava neni zrovna ve forme ted

podival sem se a moc mi to nenpovedelo, ty zluty 2+basak na ty sem koukal na alze uz,takze rikas kdyz je objednam tak to jen zapojim a bude to delat to co potrebuju? na televizi jako takovou nekoukam, jen prepinam hdmi1,2,3, proste zapojim je zapnu, a bude to hrat zvuk misto ty moji tv jo? ptam se jak debil vis jak nechci koupit neco co do toho kramu ani nezapojim
http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-3000-c erne-d297746.htm tyhle teda objednat? kluci mluvte semnou trochu :D

BBoze to nekupuj. Ckj neco zkusim pohledat

NNebál bych se tohoto

sony-ht-ct60bt-d2147945.htm

Ma to optiku vstup což je v tvem případě nejlepsi moznost. Navic ty soundbary nejsou zvukove zadnej hnus. Hraje to slusne ale musis pochopit ze za takovy prachy moc neporidis. Na ty levny sracky od geniusu a trust... zapomen. Po mesici ti to shori nebo zacne drncet. Pokud bys hledal takovy klasiky 2.1 k pc tak Logithec a Creative. Creative jsou špičkový. Jeste mozna neco najdu

jo tyhle vypadaj fajnove, neni tam 5 beden tak nebude moc kabelu navic, takze uz je nikdy nevypnu rikate teda jo? koupim ty sony z alzy zapojim a uz je nevypnu? televize uz nikdy nevyda zadnej zvuk? :D jen mi to priklepnete a mate pokoj :D

Myslim ze se to zapne samo. Musis dokoupit jeste optickej kabel ale bude stacit kratsi, kdyztak ho kup az potom az to nejak vymyslis koupis tak dlouhej jak bude potreba. Pokud jeste bude hrat televize tak v nastaveni to prepnes na externi zarizeni a hotovo. Myslim ze budes spokojenej. Jinak ty ,,studiovky,, dole taky stojej za zamysleni ale zalezi na tobe