Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po nějaké době se pokazí zvuk / v NtB

Už nějakou dobu mi blbne zvuk v notebooku. Když poslouchám písničky a mám otevřeno více panelů, za 2 hodiny se hudba kterou poslouchám změní. Zpomalí a začne se "rozpadat" nevím jak to nazvat. Prostě mi notebook začne vydávat nepříjemné zvuky.
Co si myslíte, že za to může? Nedostatek místa na disku? Ikdyž jsem disk C čistila, nyní je opět zaplněný. A ani při očistě se zvuk nezměnil. Jediné co mi to vždy dá do pořádku je zvukový test:
Reproduktory- vlastnosti; Upřesnit, 24 bitů 48000 Hz - studiová kvalita.
A pak za nějakou dobu mi opět začne zlobit zvuk. Jinak se obnoví při restartování.

Poradí mi někdo, co s tím?
Děkuji

Zaplneny disk nema nic co spolocne zo zvukom ALE ! neni dobre ked mas zaplneni disk pre WINDOWS ! Davaj si pozor lebo moze ti Windows zamrzat alebo blbnut ked mas malo/takmer ziadne miesto na disku !
A dalsia vec = skus si zmenit to nastavenie zvuku co mas ty teraz 24 bitu 48000 hz a zmen si to na 16 bit a 44000 hz.
Napis ci tie 2 rady pomohly odomna ;-)

Skontorluj si ze co v tom momente vytazuje CPU, a kolko je zabrata pamat (ctrl-alt-del, spravca uloh).

Preinstaluj ovladace zvukovky, z webu vyrobcu notebooku.

Miesto na disku s tym nema nic spolocne. Moze to byt aj HW problem (nejaky studenak na doske), ale najskor je tam nejaky nahovno ovladac alebo zavirene apod

Aha a ked mas zaplneny disk C, tak si vlez do pravy klik na disk - vlastnosti - nastroje - cistenie, tam je potom tlacitko dalsie moznosti, a tam je zmazanie bodov obnoveni. Urob. Napis kolko miesta to uvolnilo.
Zmaz aj obsah zlozky C:\Users\meno\AppData\Local\Temp\
Pripadne da sa zmazat aj obsah zlozky C:\Windows\SoftwareDistribution\Downloads\
A mozes sa zamysliet aj nad tym ze co ti to miesto zere, a jak velky je disk C (nevieme).