Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor - GTA V + MB

Zdravím,
mohl by mi někdo poradit nějaký procesor i s kompatibilním motherboardem do mámdojem MiniATX case? Koukal jsem se na doporučené požadavky GTA V od Rockstaru a víceméně všechno splňuju. Pokud možno ne příliš drahou. Díky.

Doporučené:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1 (-mám)
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs) (-potřebuju, skuste doporučit buď amd nebo intel, mě je to jedno, hlavně, aby to jelo)
RAM: 8GB (-mám)
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB (-mám)
Zvuková karta: 100% DirectX 10 kompaktibilní (-bude potřeba na MB, exterku nemám)
HDD: 65GB (-no comment)
DVD mechanika (-ehm...)
Díky moc předem, Steve.

O windowsy se moc nestarám. Originály stejně nemám a "this Windows copy is not geniue" se dá opravit v komandlajnu rearmem. To sem dělal ještě včera, když sem musel opravovat komp po RSODu. To bych nějak neřešil. Limit ti dát nemůžu, prostě co nejlevnější to pude.
Jo, je to MiniATX. Díval sem se na krabici od case.
Edit:
Hmmm, Cell Brodband na kompy by nešel? xD

Rada komponent pro hru, která ještě ani nevyšla (a bůh ví, kdy výjde, protože jsem slyšel, že se to posouvá až na březen) je dosti bezvýznamná. Určitě bych ale nedával na malinkatou, levnou desku nějaké závratně výkonné komponenty. Když už chceš herní stroj, podle mě je lepší tam dát kvalitní, méně výkonné komponenty, než ty nejlevnější. Vzpomeň jak to bylo s GTA IV - hra stará jako býk a ještě dnes to sotva jede s herním základem.

GTA IV mi na nižších detailech jede v klidu, a to mám silnější dvoujádro O.o
S procesorem mám už celkem problémy. Nejvíc mi to laguje když ve hře projdu kouřem, resp. jakýmakoliv layerovanýma 3D texturama. 2D kompu nevadí. To (3D LT) zahrnuje kouř, prach, rozprášený písek (pouště v BTF3 probohaaaa...) a podobně.
Moc sem tě nepochopil. Snažím se prostě vyměnit procesor a MB tak, aby mi "véčko" jelo aspoň v 1600x900 na min detaily v tomto rozlišení. To už si zařídím sám. Jenom bych potřeboval nějaké doporučení.
Edit:
GTA IV na PC byla neštastná naportovaná nehoda z konzolí. Za to můžou víceméně vývojáři.