Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz ani usb porty

Zdravím,
dnes jsem složil sestavu:

GA-990FXA-UD3
AMD FX-8350
Corsair Vengeance 16GB
Sapphire Radeon R9 270X Dual-x Oc With Boost
FORTRON Epsilon 1010W

Ovšem nejede obraz a nenapájí usb porty.

MB revize 1.
CMOS reset jsem zkoušel, bez výsledku. RAM testovány po jedné, bez výsledku. Četl jsem, že pro 8350 má být verze biosu F13 a abych se přiznal, netušim, jakou má deska v současném stavu verzi biosu.

PC normálně se jinak normálně rozjede, disky, ventilátory...proto když jsem připojil monitor, dost mě to překvapilo. Nefunkčnost usb jsem zjistil až pak.

Zdroj byl dlouho používán už v předchozí sestavě, takže v tom bych problém nehledal. Časem vyměním, ale špatný mi nepřijde.
Vše je správně zapojeno. Soudě podle nenapájení USB to vidim spíš na vadnou desku. Co myslíte?
Moc děkuji za jakékoli odpovědi.

nesvítí mi ani jedna z myší, co jsem zkoušel...
když takovuhle myš připojím třeba jenom na nabíječku na mobil do zásuvky (usb), svítí...z čehož jsem vyvodil, že do myši nejde žádný proud...tudíž nenapájí zadní usb...
jakýkoli program bych zkusil velice rád, ale vzhledem k tomu, že nejede obraz, je to nemožné...