Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhnou Windows, instalované na jiném PC

dobry den , prosim muzu nekoho poprosit o radu ...vyndal jsme z notebooku disk , vlozil jsme ho ho do stolniho pc a preinstaloval jsem system na windows 7 po vlozeni disky zpet , mi nenabehl system ...zkousel jsme zpet prehodit disk do stolniho a tam bez problemu nabehne ...kdyz ho hodim do notebooku hlasi mi to , ze nenajde boot disk ...ikdyz ho v biosu normalne vidim , porad mi hazi hlasku CHECK CABLE CONNECTION ! PXE-MOF_ EXISTING PXE ROM NO BOOTABLE DEVICE ---nevite co s tim ? bohuzel nemam bootovaci cd , vse musim delat pres iso ..predem dekuji za rady
Změna předmětu, původně: NENABENE SYSTEM. PROSIM O RADU
Změna kategorie, původně: Software (karel)

BOHUZEL , NEMAM MOZNOST HO NAINSTALOVAT V TOM ZARIZENI , PROTOZE TEN DISK BYL PRAZDNY , NEMAM CD MECHANIKU , TAKZE JSEM PRISTOUPIL K INSTALACI WIN 7 V JINEM PC PRES DAEMON TOOLS ..MAM JEN VELKOKAPACITNI DISK , ZKOUSEL JSME PRES NEJAKOU UTILITU NAHRAT FLASH BOOT , ALE I PO ZFORMATOVANI DISKU NA FAT 32 SE MI TO NEPODDARILO

Zasekl se Caps Lock, že řvete jako nepodojená kráva?!
Z toho řvaní:
- notebook byl bez os a je bez optické mechaniky, kterou ovšem možná jedince přehlédl, kdo ví...
- "...TAKZE JSEM PRISTOUPIL K INSTALACI WIN 7 V JINEM PC PRES DAEMON TOOLS..." - mno, uff, úžasné!

Řešení: Diletant najde někoho, kdo je schopen ten kradený redmondský os nainstalovat na notebook, kde se dá předpokládat existenci USB rozhraní.
Třeba [1.], [2.] - stálo to nejspíše roky hledání... Fuj, to byla ale fuška!