Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé záseky na NEW PC

Dobrý den,

Pořídil jsem si nové PC. Je v celku pro mě výkonné BF 3, Sniper Elite III, RUST vše se dá jet na nejvyšší detaily. Ale stává se mě v celku často, že z ničeho nic jsou takové malé kousance. Ono hrát se dá, ale v celku to člověka vždycky zmátne ten "drop". Na FPS, které zobrazuje FRAPS se drop neukáže čísla jsou pořád stejné, ale nevím kvůli čemu jinému by to mohlo být.

Děkuji za všechny Vaše rady :)..

PC:

Windows 8
AMD Vishera FX-6300
Gigabyte R9 280 Ultra Durable VGA 3GB
Zmena predmetu, pôvodne: - Malé záseky na NEW PC (los)

Samsung SH-224DB, černá Bulk

Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB

Microsoft Windows 8.1 CZ 64bit OEM

Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866

CORSAIR VS650 650W

Gigabyte R9 280 Ultra Durable VGA 3GB

GIGABYTE GA-970A-DS3P - AMD 970

CoolerMaster K280, černá, bez zdroje

AMD Vishera FX-6300

Gelid Solution Tranquillo - revize 3

ESET NOD32 Antivirus OEM 1lic/1rok + ESET Mobile Security (Premium) 1lic/1rok

- Zkopírováno vše z košíku :)

Malé záseky na NEW PC

• V tompto pripade jde vetsinou a zadné, staré, nebo spatné <drivery>.

FRAPS se drop neukáže čísla jsou pořád stejné

• Porad stejné, to znamena kolik? 60 :-)

Bylo by namiste a silne bych doporucil prejit z OS "8" na "8.1"

Chtěl jsem to zkusit, ale AMDÉČKU asi nejdou servery. Doufám, že teda není chyba jen na mé straně. :).
No a napadá tě něco ještě jiného krom tohoto, kdyby mě to nefungovalo ? :).

Také mě příjd divné teď když přijel malej bratránek pustil jsem mu MC a jede to asi tak 30-50 FPS. To mě v celku zaskočilo když BF 3 jedu na ultra... .:/

Karle promiň, ale musíš brát, že opravdu nejsem žádnej IT profesionall. Mohl, bych poprosit o odkaz či tak ? Netuším jak tam stáhnou nějaké ovladače pro grafickou kartu. Dosud jsem myslel, že to jde pouze na tom AMD

Nejspíš myslí Eset Nod 32 antivirus, je pravda,(teda alespoň mě se to stává, když zapomenu vypnout), že při online hraní se každou chvíli na krátký moment sekne připojení, hra. Koukám, že máš placenou licenci tak, admin to vystihl správně :) Dej dočasně vypnout antivirák, zapni hru postřílej pár nepřátel a pak znova :D

• Tak mensi resumé:

Zadné ovladace jsi neinstaloval a aktializoval jsi windows.
Instaluj dle cisel.

1) Prvni driver co budes instalovat je 'CHIPSET', jde o driver pro windows 8.1 /64Bit: "*****"
2) Driver pro tvé GPU, jde o verzi "14.12" <OMEGA>, také pro Windows 8.1 /Bit : "*****"

V pripade, ze mas jiny problém a to s internetovym pripojenim, tak LAN driver mas zde : "*****", pri problému s 'USB3' zde : "*****".

TiP~ Pouzivas-li naké SW zrychleni PC, jako "GAMER BOOSTER" a ostatni programy tak je odinstaluj, pri hrani ONLINE her, si pri problémech s pripojenim nastav nebo dezaktivuj "FIREWALL" na tu urcitou hru.

"HLAVNE NEINSTALUJ DIRECT X" z nakych pofidernich zdroju viz vise !!! DX stahni, dle potreby ze zdroje MICROSOFT, né naka softpédia http://www.microsoft.com/fr-fr/download/confirmati on.aspx?id=35

Voila :-)