Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád PC

Dobrý den.
Tentokrát tady mám problém, že mi padá PC(PC se restartuje). Z přehřívání by to být nemělo, mám zabudované 4 ventilátory ve skříni Zalman Z11. A kdyby to bylo z přehřívání tak se to nerestartuje. :) Třeba vir?

PC SESTAVA:

Christopher:

Procesor: AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 4.00GHz

Ram: 4GB DDR3 Corsair

Grafická karta: GT220 1GB

HardDisk: 1TB

Operační Systém: Microsoft Windows 7 Home Premium

Monitor: BENQ G220HD Full HD

ovladaci panely - nastroje pro spravu - protokol udalosti

vycist systemove chyby a hodit do google, jestli to nebude neco znameho.

jinak v systemu v nastaveni je zatrzitko, aby se se pocitac pri chybe nerestartoval, to vyskrtnes a az to spadne, tak se objevi modra obrazovka a opises cislo chyby a hodis zase do google, co to najde?

zdroj???

pameti otestuj memtestem (je treba na live CD Ubuntu).

disk otestuj utilitou vyrobce (nejprve zazalohuj data).

teploty procesoru a graficke karty se daji taky odecist pres ruzne utility.