Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s Acerem ( popř. i s DELLem )

Zdravím a na znalé se obracím s prosbou o radu.Máte někdo zkušenosti s již starším typem Aceru, konkrétně http://www.alza.cz/acer-aspire-s3-951-2464g34iss-s tribrny-d260808.htm#popis

Abych byl konkrétní, rozhoduji se mezi ním a DELLem ultrabook Inspiron 13z.
Oba jsou z druhé ruky, a za stejnou cenu.Acer jsem ještě nikdy neměl- jedna strana uživatelů tvrdí, že Acer vždy zůstane nepříliš kvalitním, zatímco Dell je jistota.Jakou máte zkušenost vy?Díky

Bude to individuální. Já měl kdysi Acer Aspire 5520G a ještě v záruce byla poškozena kabeláž z displeje přes panty na LCD. Vyměnili v záruce ochotně,leč časem opět to samé,již po záruce. Ani slyšet na reklamaci původní opravy a nová kabeláž tak vyšla na 990 Kč. Tak je to s Acerem. Starším ...

zatímco Dell je jistota

jistota ? myslíš jako jistota desetinásobku ?

jistota neexistuje, fyzikové na atomárni úrovni narazili na lidským mozkem nepochopitelný fenomén, ríkají tomu princíp neurčitosti,

nemohou se léta vzájemne dohodnout jak se tento jev prejevuje v makro merítku, jední tvrdí, je jich vetšina, že nijak, no existuje pár co tvrdí že fatálním spúsobem,

s vetšinou je to ale težké, není tomu až tak moc dávno, v rámci dejin samozrejme, co absolútni vetšina tehdejších vedeckých kapacit tvrdila že zeme je plochá deska a slunce obíha kolem zeme

.... :puff: