Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybírání sluchátek

Zdravím,
uvažuji nad koupí nových sluchátek, ale vůbec se v tomhle tématu nevyznám. Takže sluchátka budu používat na tohle- jízda ve vlaku (denně jezdím asi 4hod vlakem do školy), potom bych si je bral do posilovny. Poslouchat je budu většinu času na iPhonu. Žánr hudby poslouchám nejvíc asi Electro-swing apod, takže počítám s pořádnýma basama (ale ne zase nějaký uchrčený). Je mi jedno, jestli jsou to špunty, ale možná bych radši normální mušle. Cenu bych si představoval kolem 1000.

Vidíš, já nemám srovnání; mám Porty asi pět let a jsou IMHO OK. Na ven docela na nic, hlavně do metra; já slyším kulový a půl vagonu slyší, co já poslouchám.
To s sebou nese občas i zajímavé situace. Jel jsem busem z práce, poslouchal jsem excelentní výtvor někdejších Death, album Symbolic (1995). Nade mnou stál nějaký pán (věk 40+), velmi slušně oblečený. Než vystoupil, tam mi řekl, že jsem ho navnadil a album si musí doma pustit :-)