Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochranná fólie

Dobrý den,
včera jsem si koupil ochrannou fólii na tablet, pokud se však koukám přes tu nalepenou fólii na displej, vidím takové divné „ťupky“ nebo takové malé pixelky.
Je nějaká možnost, jak to opravit/nebo není na to nějaké nastavení, program?

Děkuji za odpověď.

To neni mozny, co mas za tablet? Neni to nejaka neoriginalni cinska folie a nejsou ty "tupliky" na ni? Folie by mela byt naprosto cira a nemel by byt rozdil mezi obrazem bez a s folii, ale moje zkusenost, ze pres folii je obraz horsi nebo to tak vnimam, proto je nepouzivam, povazuju to u dnesnich sklenenych displeju s odolnym tvrzenym sklem za zbytecnost (jina vec pred par lety, kdy bylo kryci sklo plastove nebo obycejne netvrzene). Nicmene, ze by pres folii byly videt pixely, na to jsem nikdy nenarazil a nemyslim si, ze je to mozne.

Byla určená pro tablet. Jako univerzální. Koupena a nasazena pracovníkem prodejny na místě. Dá se to nějak opravit než nepoužíváním. Protože v mé blízkosti prodávají jen tento typ a jinou univerzální na zastříhnutí jsem nenašel.