Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 10 000 bez OS a monitoru

Dobrý den, potřeboval bych poradit při skládání stolního PC. Limit by neměl přesáhnout 10 000, nečekám žádné zázraky, ale momentálně mám notebook s Celeronem a Intel HD grafikou, takže to tak i tak bude uplně něco jiného. Počítám s tím, že si nezahraju Crysis 3 na Ultra HD, ale především LoL a CS:GO, které hraju na tomto notebooku (40-20 fps u LoL a 20 fps u CS:GO), by bylo dobré, kdyby to zvládlo nějak lépe, což určitě bude. Monitor mám vlastní 1400x900, konkrétně tento http://www.kagoo.com/TVs-Monitors-Projectors/PC-Mo nitors/2035606/Benq-G910.html Taktéž bez mechaniky, CD/DVD sem nepoužil roky a s tím, že bych v budoucnu mohl PC vylepšit (například lepší grafika a tak.). Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

To co jsi z tvořil (zmrzačil návrh multimediální sestavy) je jeden velký hnus, pokud nezvýšíš rozpočet alespoň o 3 000,- tak nemá cenu nějakou slušnější sestavu navrhovat.
(to si rovnou můžeš kupit jakýsi zmetek z Lidlu ve slevě, dopadne to stejně jako tvůj zoufalý pokus "ušetřit")

Jak řikám, na tomhle Celeronu tyto dvě hry jedou docela "hratelně". A 11 tisíc už je prostě maximum, jestli to jde nějak líp za tuto cenu, slušně prosim o návrh, ale jestli tato navržená http://www.czc.cz/eoo9rvbvn8g4iap769nqe5o5tf/sezna m bude na tyto dvě hry dostačující (a počítám, že si s tím zahraju i nějaké starší hry, které jsem doteď hrát nemohl, de facto jsem hrál pouze tyto dvě hry, nikdy jsem lepší nerozjel, tak počítám, že tak či tak to bude skok minimálně o 100%.