Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenačte obraz+nejede větřák od procesoru

Čus. Mám takový problém. Když zapnu pc, tak jedou větřáky kromě toho na procesoru.Nemžuho zapnout do jinčí 4pinového vstupu na desce jelikož je daleko. Pc ani nereaguje na tlačítko vypnutí, restartu asi taky ne. Na skříni mám i diodu HDD a ta nesvítí. Ještě bych se chtěl zeptat na to jak resetoval bios? Jde to jen vytáhnutím baterky zapnutím, zapojením baterky?

Když zapnu pc, tak jedou větřáky kromě toho na procesoru.Nemžuho zapnout do jinčí 4pinového vstupu na desce jelikož je daleko.

Další dotaz, který je nesmyslně složen z nějakých náhodně stisknutých kláves, který nikomu nic neříká až na ten BIOS, kde náhoda pomohla. ;-)

Ano resetovat BIOS můžeš vytáhnutím a zapojením baterky. ;-)