Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Brother DCP-J105 Ink Benefit - zkušenosti

Zdravím, rozhoduji se o koupi této tiskárny Brother DCP-J105 Ink Benefit a hledám někoho, kdo s ní má nějaké zkušenosti. Dočetl jsem se, že má mizerný skener, tak by mě zajímalo, jestli je to pravda, a pak další detaily ohledně kvality tisku. S tiskárnou nehodlám tisknout distribuční materiály a ani fotografie na výstavy, cílové zaměření je domácí tisk.

Díky
vrga

Nakonec jsem tiskárnu koupil. Tisk je kvalitní, tonery velmi levné (XL balení za 200,-). Skener skenuje v pohodě při nastavení vysoké kvality, takže jsem celkově velmi spokojený. A tiskárna se sama každý týden čistí, takže ani hlavice nezasychá