Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nahráváním hudby do iPadu

Mám iPad2 a když nahraju z PC hudbu, tak se sice zkopíruje, ale nejde přehrát v tabletu. Podobný problém jsem měl i s videem, ale to jsem vyřešil tím, že jsem v iTunes vytvořil novou verzi, ale u hudby to nejde... Stane se mi že třeba jde přehrát jen jedna písnička... Nevíte čím by to mohlo být?

Taky používám kabel, u jedničkovýho iPadu mi to šlo bez problému, tam jsem i nakopíroval video v MP4, tady ho musím ještě z té MP4 v iTunes předělat abych ho spustil. Tak nevím jestli to je nějaký "vadný" kus, nebo jestli to je iOsem, tamten měl přeci jen verzi 5,1 bez "vylepšováků" :D