Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s monitorem

Dobrý den,

brouzdal jsem včera po internetu a na youtube se mi najednou seknul obraz. Pak se na půl minuty srovnal, ale pak zčernal. Zvuk jel chvíli dál ale po chvíli se počítač seknul celej a nehnu s ním. Teď když ho zapnu, tak se rozjede, ale monitor je černej. Ani podle zvuku nejsou známky toho, že by se dostal do Windowsů. Prostě se rozjede, ale nic se neděje. Kabely jsou všechny v pořádku, zkoušel jsem resetovat všechno, vystrčit a zastrčit. Když jsem vyndal CMOS z 1-2 do 2-3, tak se počítač ani nepustil. Musel jsem CMOS vyndat z 2-3 a pak se teprve rozjel. Jsem z toho docela na větvi, s takovým chováním jsem se nesetkal, tak píšu sem, určitě mi tu někdo pomůže. Díky mockrát.

Když jsem vyndal CMOS z 1-2 do 2-3, tak se počítač ani nepustil.

to je snad logicke. Musi to byt v povodnej polohe. Cmos sa resetuje ked je PC odpojeny od 230V (ptz inac sa moze stat ze nic nezresertujes)

Mas vadny PC, mohlo odist cokolvek. Ako prve treba skusit iny monitor a inu grafiku, nasledne iny zdroj.
P.S. a najprv pockat nech to vychladne a skusit zapnut.