Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí HDD Intenso 3TB

Zdravím, mám potíž se spuštěním souborů v TV. Z kompu vše nakopíruji na disk a žádný problém. Po připojení k TV je buď složka prázdná, nebo poškozený soubor a nebo neplatný. Takhle disk zlobil už ze začátku, ale vždy jsem ho nějak ukecal. Teď už byl asi 5. pokus a nic. V PC pak už nejde složka otevřít a musím nechat provést kontrolu. Je ve FAT32 a zaplněno cca 1TB. V kompu jsem ho už připojil se všemi USB, ale prostě se nedaří. Ví někdo, kde je chyba? Díky moc

Dufam ze odpajas ten disk tak ze kliknes na "ODEBRAT ZARIZENI" ?! Lebo ak surovo vysunies usb ci uz je to disk alebo kluc tak vtedy vypisuje poskodene subory alebo sa na inom zariadeni naukazu.
----
Alebo skus naformatovat ten disk na NTFS a potom tam nakopiruj video.. ;-) TV by to malo tiez nacitat aj ked je to NTFS

Tak a teď babo raď :-/ Format disku hotov. Všechno je zpět na disku. Jenže, připojil jsem ho k TV a hláška, že je problém s diskem. Tak jsem ho vrátil do kompu a on byl i zde problém a to s ovladačem. Fajn dal jsem to do kupy a v kompu šlape. Ale v TV pořád nic. Přitom flashka v NTFS v TV běžela.

Pisal si: "Zatím vyzkouším jen flashku 8GB a pak se uvidí"
Skusal si, flashka funguje?

Kedze si formatoval ten 3TB disk, tak predpokladam, ze ho mas prazdny.
Skus ho (na skusku) konfigurovat pod MBR, to Ti sice umozni vyuzit kapacitu len asi 2199 GB, ale odskusas ci je problem GPT verzus MBR.

Pises: "Disk byl MBR", tak bol formatovany na kapacitu len 2199 GB, viac MBR nezvladne

"Jen nechápu, že 3TB disk celou dobu viděla a skoro nebyl problém"
Ze by?
"Takhle disk zlobil už ze začátku, ale vždy jsem ho nějak ukecal. Teď už byl asi 5. pokus a nic. V PC pak už nejde složka otevřít a musím nechat provést kontrolu"

Ked chces pouzivat v PC disk s plnou kapacitou 3TB, tak nutne musis pouzit GPT.

Taky nechápu. Prostě tenhle si nechám k PC na všechen bordel a k TV si pořídím menší jen na ty filmy. Je fakt, že ten poslední problém (5 pokusů), se objevil ve chvíli, kdy jsem měl zaplněno skoro 1TB. Tak na tom asi něco bude. Každopádně děkuju za ochotu pomoct. Aspoň jsem se něco přiučil zase:i: