Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro nehraje 5.1

Zdravím, včera jsem zakoupil licenci Windows 8 a dnes jsme doinstalovával veškeré ovladače. Ovšem reproduktory (5.1) se chovají špatně, hraje jen jeden, vše je zapojené jak má. Nevíte co s tím bude? ovladač byl určen přímo pro Windows 8. Díky

No nevime co stym bude... Ludia kedy sa naucite ze musis napisat nazov notebooku alebo napisat celu zostavu ak mas stolne PC a aj napis ake 5.1 repraky.
My si to z akej vesteckej gule mame vycitat ked ty to nenapises ?! Takto sa radit neda.
---
To je ako keby som sa ja teba spital ze preco mi nejde moje auto a pritom vsetky kontrolky svietia ako maju.... no ? co odpovies ?!