Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač nvidia

ahoj,mam další problém,stáhnul jsem originál ovladač z Lenovo a nějaký čas to bylo ok,ale ted se mi začlo u WoT padat hra,sekne se,zvuk se taky seká,ale de,nakonec musim přes správce hru zavřít,jednou jsem zahlíd dole na liště,že to psalo,že grf.adaptér byl ukončen a znovu úspešně funguje,mohl bych sem poslat výpis chyb,kolikrát mi to hodilo i modrou smrt a hra ani nenačetla,nvidia gt630M,díky

Ked to hadze bluescreeny tak je uz asi aj nahouby hardwrae (studene spoje u chipov, DC menice v riti, apod)

Vseobecne ale treba skusit recovery celych Win na vyrobny stav od vyrobcu (u lenovo to zapnes tlacitkom onkey recovery a obnovis), a skusit hrat, neinstalit tam nic vlastne ani ziadne ine ovladace.